top of page

TRENER PERSONALNY W RZESZOWIE

EMS – innowacyjna metoda treningu 

EMS (Electrical Muscle Stimulation) to forma treningu personalnego polegająca na wykorzystaniu impulsów elektrycznych do pobudzania mięśni. Trening EMS jest jedną z najbardziej skutecznych metod treningowych na świecie. A na czym polega sekret tej metody? Elektrostymulacja mięśni generuje kontrolowane napięcie mięśniowe. Dzięki niemu można osiągnąć fantastyczne efekty w krótkim czasie – wystarczą 20 minutowe sesje treningowe 1 lub 2 razy w tygodniu, aby uzyskać upragnione efekty. EMS  stymuluje wzrost mięśni, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Poprawia wydajność, modeluje sylwetkę , ujędrnia ciało, zmniejsza dolegliwości bólowe pleców i wzmacnia gorset mięśniowy. 

Dla kogo trening EMS Rzeszów? 

 

Trening EMS Rzeszów to doskonała propozycja dla osób w różnym wieku. Jest aktywnością zarówno dla tych osób, które chciałyby poprawić swoją kondycję, wzmocnić mięśnie lub zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla sportowców, którzy chcą efektywnie modelować swoją sylwetkę, eliminując tkankę tłuszczową i stymulując wzrost mięśni. Zawsze dobieramy trening EMS indywidualnie dla każdego z naszych klientów. 

·Trening dla seniora –  idealny dla osób, które chciałby dodać swojemu ciału energii! Przeznaczony dla seniorów, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i nie boją się nowych wyzwań. 

·Trening dla niesportowych –  osoby nie lubiące aktywności fizycznej również mogą cieszyć się piękną sylwetką i zdrowym ciałem! 

·Trening dla zapracowanych –  brak czasu na trening? Z EMS nie ma wymówek! To tylko 20 minut 1 w tygodniu. Na taka aktywność każdy znajdzie czas! 

·Trening dla sportowców – osoby aktywne sportowo również mogą czerpać korzyści z intensywnym treningiem EMS stymulując wzrost mięśni i redukując tkankę tłuszczową!

·Trening po ciąży – doskonały dla kobiet po ciąży, które marzą o powrocie do dobrej formy. Trening EMS zawsze dostosowany jest do indywidualnych potrzeb przez personalnego trenera.

·Trening zdrowotny – trening EMS Rzeszów pozwala wzmocnić cale ciało, dzięki czemu pozytywnie wpływa na zdrowie fizyczne, ale też psychiczne. Pamiętajmy, że: w zdrowym ciele, zdrowy duch!

·Trening po kontuzji – powrót do sportu po urazie bywa trudny. EMS skutecznie pomaga wrócić do formy sprzed kontuzji dzięki bezpiecznemu treningowi.

·Trening dla par – trening EMS to doskonały sposób na aktywność we dwoje. Sprawdzi się nawet u bardzo zapracowanych par lub w związkach, w których jedna osoba uwielbia aktywność fizyczną, a druga jest zupełnie niesportowa.

Kto nie powinien korzystać z treningu EMS?

Ze względu na elektrostymulację mięśniową z metody tej nie powinny korzystać osoby z chorobami serca, w szczególności posiadające rozrusznik, osoby z nadciśnieniem, nowotworem, a także kobiety w ciąży.

 

Na czym polega trening EMS Rzeszów?

 

Trening EMS to aktywny trening, który angażuje 90% aparatu mięśniowego całego ciała, w tym włókna mięśniowe! Prawidłowo wykonywane ćwiczenia z certyfikowanym trenerem personalnym sprawi, że trening EMS Rzeszów będzie znacznie efektywniejszy niż zajęcia fitness lub inne rodzaje treningów. Ćwiczenia w specjalnym stroju, nie należą do trudnych i poradzi sobie z nimi nawet osoba początkująca. Dodatkowo, wszystkie ćwiczenia wykonywane są pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego. Impulsy generowane przez elektrody są całkowicie bezbolesne. Używamy nowoczesnego sprzętu, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa

Trening EMS pozwala na efektywne angażowanie wszystkich grup mięśni podczas jednego 20 minutowego treningu! Jeżeli zależy Ci na krótkim, jednak intensywnym i skutecznym treningu, EMS jest dla Ciebie!

ZNAJDŹ NAS

Rzeszów ul. Kopernika 8/3

665 797 153

660 638 668

biuroemstrening@gmail.com

Poniedziałek - Piątek: 6:00 -22:00
Sobota: 7:00 - 12:00

Zapraszamy do naszego biura położonego w sercu Rzeszowa, przy ulicy Kopernika 8. Nasza lokalizacja w centrum miasta gwarantuje łatwy dostęp i wygodę dla wszystkich naszych klientów.

 

Jak Do Nas Trafić:

  • Samochodem: Jesteśmy dogodnie zlokalizowani dla osób podróżujących samochodem. Dla naszych klientów zapewniamy miejsce parkingowe, co znacząco ułatwia odwiedziny w naszym biurze. Parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, naprzeciwko wejścia oznaczone kopertą, zapewniając wygodę i komfort.

  • Transportem Publicznym: Nasze studio jest łatwo dostępne komunikacją miejską. Wysiądź na najbliższym przystanku, a następnie krótki spacer poprowadzi Cię bezpośrednio do naszych drzwi.

  • Pieszo: Dzięki centralnej lokalizacji w Rzeszowie, jesteśmy również łatwo dostępni dla klientów przybywających pieszo.

bottom of page