top of page

TRENER PERSONALNY DĘBICA

Trening EMS z osobistym trenerem - wymarzone efekty w krótkim czasie

Oczekujesz szybkich i widocznych efektów treningowych? Wciąż słyszysz, że to nie jest możliwe bez spędzania wielu godzin na siłowni? W takim razie trening EMS jest dla Ciebie. Tak! Szybki i skuteczny trening jest możliwy! Wystarczy zaledwie 20 minut 1 w tygodniu, aby zobaczyć upragnione efekty. Profesjonalny trener personalny Dębica pomoże Ci idealnie dopasować trening do oczekiwań, wieku oraz możliwości. Trening EMS to trening personalny z wykorzystaniem bezpiecznych impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości. Są one przesyłane do mięśni przy pomocy elektrod. Zadaniem impulsów jest intensywne pobudzanie mięśni i utrzymywanie ich w ciągłym napięciu podczas wykonywania ćwiczeń. Mięśnie w tym czasie są modelowane i wzmacniane.

Wystarczy zaledwie 20 minut treningu personalnego EMS, aby wzmocnić "gorset" grzbietowy, poprawić wygląd sylwetki oraz wydajność, zmniejszyć dolegliwości bólowe pleców. EMS pozwala także na redukcję tkanki tłuszczowej oraz stymuluje przyrost mięśni, przez co trening stosowany jest także przez profesjonalnych sportowców.

Profesjonalny trener personalny Dębica - zadbaj o zdrowie holistycznie

Bardzo trudno znaleźć aktywność, która wpłynęłaby na organizm w sposób holistyczny,

a przy tym była odpowiednia dla osób w różnym wieku i o różnych możliwościach. Trening personalny Dębica EMS z osobistym trenerem to rewolucyjna metoda, która spełnia te kryteria. Studio treningu personalnego Dębica EMS to doskonałe miejsce zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i dla osób, które poprzez ćwiczenia chcą wzmocnić swoje ciało. Spersonalizowany program sprawia, że trening EMS idealnie nadaje się dla seniorów, dla osób niesportowych, dla kobiet po ciąży, jako trening zdrowotny i po kontuzji. Polecamy trening EMS także parom i osobom zapracowanym, które nie mają czasu realizować długotrwałych programów treningowych na siłowni.

Zalety treningu EMS z trenerem personalnym

Zalety treningu personalnego z osobistym trenerem znane są na całym świecie! Bez względu na to, jaki cel treningowy sobie założysz, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym sportowce, bez względu na wiek i płeć, usługi trenera personalnego Dębica, który pokieruje treningiem EMS przyniosą oczekiwane rezultaty!

Trening EMS:

· pozwala spalić do 1300 kcal

· wzmacnia cały aparat mięśniowy

· jest bezpiecznym treningiem

· nie obciąża stawów

· idealnie dopasowany do możliwości

· to gwarancja dużej wydajności w krótkim czasie

· redukuje tkankę tłuszczową, poprawia wygląd skóry, przyspiesza metabolizm

Z tej metody treningu powinny korzystać osoby z chorobami serca, w szczególności posiadające rozrusznik, osoby z nadciśnieniem, nowotworem, a także kobiety w ciąży. Przed rozpoczęciem treningu, indywidualny trener personalny Dębica przeprowadza dokładny wywiad, po którym dobiera indywidualnie dostosowany program treningowy.

EMS trening - najlepsi trenerzy personalni

Jeżeli interesuje Cię trening Indywidualny Dębica i chcesz, aby zajęli się Tobą specjaliści treningu EMS umów się! Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy chcą poprawić Twoja jakość życia i pomóc w realizacji zamierzonych celów sportowych i kondycyjnych poprzez skuteczne i naukowo udowodnione metody. Zdrowy styl życia, lepsze zdrowie i samopoczucie, rodzinna atmosfera - wszystko to w naszym profesjonalnym studio EMS!

ZNAJDŹ NAS

Dębica ul. Rzeszowska 53 budynek RENOMA 2 piętro

665 797 153

660 638 668

biuroemstrening@gmail.com

Poniedziałek - Piątek: 6:00 -22:00

Znajdujemy się w kluczowej lokalizacji Dębicy,

przy ul. Rzeszowskiej 53, co sprawia, że dotarcie do nas

jest wygodne zarówno dla mieszkańców miasta,

jak i osób przyjezdnych.

 

Jak Do Nas Trafić:

  • Samochodem: Dojeżdżając do nas samochodem, łatwo znajdziesz nasz budynek, skręcając z głównej ulicy Rzeszowskiej. W sąsiedztwie dostępny jest parking, który zapewnia komfortowe i bezproblemowe zaparkowanie.

  • Transportem Publicznym: Korzystając z lokalnych środków transportu, wysiądź na przystanku w pobliżu ul. Rzeszowskiej. Stąd do naszego biura w budynku "Renoma" prowadzi tylko krótki spacer.

  • Pieszo: Nasza lokalizacja w centralnej części miasta sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni pieszo z różnych dzielnic Dębicy.

bottom of page